ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Місто vs Бізнес: війна за будинок Русова продовжується

Одеська мерія і дві компанії, пов'язані з бізнесменом Русланом Тарпаном, продовжують виясняти, кому ж належить будинок Русова. Нещодавно Міністерство юстиції відмовилося задовольняти скаргу приватних компаній, які вважають, що міськрада незаконно присвоїла пам'ятку архітектури.

Про це повідомляє Пушкинская.

Компанія ТОВ "Реставратор-1946, подала скаргу на реєстратора юридичного департаменту міськради Івана Єременко. 3 липня 2020 року його вніс до реєстру майнових прав на нерухоме майно запис, згідно з якою будинок Русова - власність міста.

В кінці серпня спеціальна колегія Міністерства скаргу "Реставратор" розглянула і вирішила її не задовольняти. Там зазначили, що не можуть приймати рішень по нерухомості, навколо якої вже йдуть судові розгляди. Колегія з'ясувала, що інша компанія, а саме ТОВ "Петрекс Плюс", вже подала в суд на реєстратора Івана Єременко і мерію з вимогою скасувати реєстрацію будинку Русова як власності міста.

22 вересня, в справі "Петрекс" відбулося судове засідання. Під час нього юрист міськради клопотав про проведення судово-будівельної експертизи, яка змогла б з'ясувати, які конкретно приміщення в 2017 році записав на себе "Петрекс Плюс". Адже будівля до реконструкції було сильно пошкоджено і може статися, що на компанію тоді просто записали неіснуюче майно. Суддя вирішив експертизу не проводити. Також він закрив підготовче провадження та ухвалив перейти до розгляду справи по суті. Наступне засідання відбудеться в жовтні.

Нагадаємо:


Вийти в ефір