Останні новини

Міський голова Дніпра першим серед мерів отримав щеплення від COVID-19

Філатов розповів, що в Україні високий відсоток лікарів, які відмовляються від вакцини.

Першим міським головою, який отримав щеплення від COVID-19 препаратом CoviShield в Україні став мер Дніпра Борис Філатов. Він зазначив, що вакцинуватися необхідно, і заявив, що держава має проводити чітку інформаційну політику з приводу цього питання. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторіку Філатова у Facebook.

Читайте також: У мерії Одеси розповіли хто вже щепився від COVID-19

“Як я і обіцяв, сьогодні зробив публічну вакцинацію”, - каже Філатов. 

Міський голова Дніпра, поспілкувавшись з лікарями зазначив, що в Україні достатньо великий відсоток відмов від вакцинації, особливо серед медпрацівників.

Серед причин, Філатов, закорема, назвав: 

  • Хтось каже, що вже перехворів.
  • Хтось, що вакцина "сира"
  • Хтось взагалі без пояснення причин.

“Через це страждає логістика вакцинації і докторам, щоб не пропадали дози, доводитися заздалегідь вибудовувати графік (наприклад, мене запросили на точний час і після маніпуляції поїхали вакцинувати інших людей, у яких було позначений свій час)”, - розповідає мер Дніпра. 

Філатов вважає дивним, що в той же час існують люди, які хочуть пройти вакцинацію, але не можуть. 

“Дивно, але, наприклад, вчителі просто стоять в черзі і, на відміну від тих же медпрацівників, які не переживають, що вакцина “якась не така”. Вакцинація “публічних персон з метою популяризації” теж стала відверто скидатися на узаконення ВІП-вакцинації для еліт і селебріті”, - зазначив Філатов. 

Він зазначає, що держава має проводити чітку інформаційну політики з популяризації вакцинації, і не давати коментувати процес не фаховим посадовцям. 

Філатов.jpg

Фото: Facebook Borys Filatov

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04