Останні новини

Мінування ТВК на Косівській: будівлю перекрили тітушки однієї з політичних сил

В Одесі триває голосування за майбутнього мера, але не без перешкод. До поліції надійшло повідомлення, що будівля ТВК на Косівський замінована. Наразі там перебувають правоохоронці, рятувальники і пожежники, а юристів не пускають якісь молоді люди, які не належать до жодної з вищезгаданих служб.

Про це повідомив юрист Ігор Шавров під час ефіру на Odesa Live

"На сьогоднішній день, як я розумію, будівля комісії - замінована. Близько 40 молодих людей нам заблокували шлях, коли ми намагалися потрапити в будівлю комісії", - зазначив юрист.

На запитання, що це саме за люди, він відповів, що ніхто не знає. Шавров припустив, що це можуть бути так звані “тітушки” від однієї з політичних сил. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/lJ6Q7gw_gNo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 27 жовтня на Косівській, 2-д у Центрі надання адміністративних послуг, де зараз знаходиться ТВК, другу добу поспіль люди непритомніють у чергах. За деякими членами ДВК приїхала карета “швидкої” допомоги.

Вийти в ефір
04.12