Останні новини

Міністерство культури запропонує Apple і Google вилучити "Вконтакте" зі своїх онлайн-магазинів.

Міністерство культури рішуче не підтримує повернення соціальної мережі "Вконтакте" на територію України. Відомство планує звернутися до Apple і Google із проханням вилучити додаток зі своїх онлайн-магазинів, щоб українськи користувачі не могли його завантажити.

Про це зазначено на офіційній сторінці Міністерства культури у Facebook.

“Враховуючи ризики для національної безпеки України та для захисту інформаційного простору, МКІП відразу взяло в роботу цю інформацію і спільно з РНБО, СБУ та іншими правоохоронними органами невідкладно вживають відповідних заходів для блокування роботи цієї соціальної мережі на території нашої держави”, - сказано у повідомленні. 

Також відомство нагадує, що піки активності російських спецслужб припадають на важливі події в суспільно-політичному житті України. Зараз - це місцеві вибори, які цілком ймовірно можуть стати об’єктом інформаційного впливу.

Міністерство планує звернутися до крупних постачальників програмного запеспечення, щоб вилучити додаток “Вконтакте” з їх онлайн-ресурсів. 

“Так, серед іншого, міністерство готує звернення до основних провайдерів програмного забезпечення (Apple, Google та інші) з вимогою вилучити мобільний додаток "ВКонтакте" з переліку доступних завантажень для українських користувачів”, - розповіли у відомстві. 

Нагадаємо, на території України, 12 вересня, російська соцмережа “ВКонтакте” знову доступна без використання спеціальних програм. Соціальна мережа обійшла блокування у своєму мобільному додатку, не дивлячись на заборону.

Вийти в ефір