ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Мінінфраструктури готує до передачі у концесію 3 порти в Одеській області

Міністерство інфраструктури планує віддати у концесію Ізмаїльський морський торговельний порт. Також відомство готує до передачі і інші порти.

Про це заявив Міністр инфраструктури України Владислав Криклій під час круглого стола Європейської бізнес асоціації - передає Укринформ.

Міністр зазначив, що крім Ізмаїльського порта, відомство також планує передати у концесію порт і паромну переправу у Чорноморську. Криклій також розповів, що Фонд Державного Майна готовить до приватизації Скадовський морський торговельний порт, Білгород-Дністровський морський порт і морський торговельний порт "Усть-Дунайськ".

"Ми задоволені тим як у нас пройшов перший концесійний конкурс по морським портам Херсон і Ольвія в Миколаєві. Це нас підштовхує, щоб рухатися далі", - зазначив Криклій.

Нагадаємо, Одеське обласне відділення Антимонопольного комітету України ще 21 травня 2019 року прийняло рішення відносно Одеської філії ДП “АМПУ” за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку надання комплексу послуг з організації вантажопереробки вантажів на рейді Одеського порту та/або “борт-борт” біля причалів порту. Але  АМПУ вирішило звернутися до Антімонопольного комітету України у Київ. Після того як пройшло більше року, антимонопольщики підтвердили законність рішення територіальної філії

Вийти в ефір