Останні новини

Милочко, ну яка ж це "ДерЕбасівська"? Одесити обурені орфографічними помилками на адресних табличках

Під час чергування Оперштабу достославного телеканалу Odesa Live, ведучий Акім Папо натрапив на обурливу публікацію в соцмережах. Річ у тому, що в історичному центрі міста на вулиці Дерибасівській комунальники вирішили додати яскравості та підписати адресну табличку по-своєму -  “ДерЕбасівська”.

Про це повідомляє Odesa Live.

Оперативно ведучі Оперштабу зателефонували до ЖКГ “Ренесанс ЛТД-92”, щоб розібратися з цією ситуацією та скоріше прибрати ганебний аншлаг.  Але реакція відповідальної  за цю ділянку міста людини просто шокувала.

“І шо?” - запитали комунальники.

Після цього Оперштаб звернувся до заступниці директора департаменту інформації та зв'язків з громадськістю - начальниці відділу по зв'язках із ЗМІ,  Мальцевої Наталії. Вона своєю чергою пообіцяла скерувати цю справу до відповідальних людей.

Нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб телеканалу Odesa Live готовий вирішувати ваші проблеми щодня!

Пишіть у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/R3pxL5_EVCA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Татарбунарах поліцейські врятували собаку, яка ледь не потонула. Бідний пес провалився в каналізаційний люк з водою.

Вийти в ефір
05.12