Останні новини

Микола Скорик відправить президенту офіційний запит щодо російського громадянства Геннадія Труханова

Кандидат на посаду мера Одеси від "Опозиційної платформи - За життя" Микола Скорик пообіцяв зробити офіційний запит до президента України Володимира Зеленського стосовно російського громадянства чинного міського голови Геннадія Труханова. Він заявив, що вимагатиме позбавлення чиновника українського громадянства.

Про таке повідомили УСИ онлайн.

На підтвердження своїх слів Микола Скорик послався на надану одеському громадському діячеві Михайлу Кузаконю офіційну відповідь від Російської Федерації. Там вказано, що Геннадій Труханов на даний час є громадянином РФ.

"Якщо є докази, а вони є у пана Кузаконя, і це людина, яка не має відношення до нашої партії і мені. Якщо є офіційна інформація, що пан Труханов є російським громадянином, то чи видасть президент указ про позбавлення його українського громадянства", - заявив Микола Скорик. 

Окрім самого звернення до президента, пан Скорик вказав про тиск на членів Територіальної виборчої комісії в Одесі і спроби фальсифікацій під час виборів.

5fb28f0547bcc-755x424.jpgФото: УСИ онлайн

Нагадаємо, Микола Скорик не погодився з результатами виборів в Одесі і збирається подати до суду. Він впевнений, що більшість "зіпсованих" бюлетенів були на користь його кандидатури. 

Вийти в ефір
04.12