Останні новини

Микола Скорик: "Бюджет Одеси необхідно витрачати на вирішення проблем одеситів, а його з'їдає корупція"

Кандидат у мери Одеси Микола Скорик заявив, що бюджет Одеси необхідно витрачати на вирішення проблем одеситів, який наразі з'їдає корупція. Він заявив про це після інспекції житлового фонду нашого міста заявив політик від "Опозиційної платформи - За життя".

Про це повідомляє пресслужба партії.

"Одеса – заможне місто. При цьому багато одеситів живуть у нелюдських умовах - грибок, бруд, кіптява, вогкість, гнилі комунікації. У той же час влада продовжує розкрадати місто, а не допомагати людям", - сказав Микола Скорик.

Кандидат від ОПЗЖ нагадав, що бюджет Одеси на сьогодні складає понад 11 млрд гривень і бюджет розвитку - понад 2 млрд грн.

"Міське начальство бачить Одесу як бездонну кишеню, з якої можна постійно брати гроші. Тому вони роблять гарні фасади, будують дорогі ресторани, люкс-готелі і торгують землею. А одесити бачать зовсім інше – свої будинки, які давно потребують ремонту, діряві труби, тарифи, що ростуть, недоступну медицину й освіту. Люди бачать, як міська верхівка та її бізнес-партнери багатіють, а одесити від цього нічого не мають. Після перемоги у другому турі ми почнемо з аудиту, проведемо ремонти там, де це треба було зробити ще вчора. Міський бюджет необхідно витрачати на потреби одеситів, і робити це прозоро", - вважає Микола Скорик.

За словами кандидата на пост мера, команда ОПЗЖ зробить все, щоб влада працювала безпосередньо у контакті з жителями і була з ними постійно на зв'язку.

"Всі проблеми не можна вирішити одночасно, але жителі повинні відчувати, що влада про них дбає. Люди, які живуть на мінімальні доходи, не можуть самостійно вирішити проблеми, що вимагають значних коштів. Після мого обрання допомогу і підтримку від міста отримають всі, хто її потребує. Одесити будуть знати, на що і скільки витрачає міська влада. Одеса – заможне місто. І одесити мають повне право самі розпоряджатися своїми багатствами, своїм бюджетом", - резюмував Микола Скорик.

Нагадаємо, 15 листопада відбудеться другий тур виборів мера Одеси. Екскандидат у мери міста Дмитро Голубов та Євген Червоненко вже закликали одеситів прийти на вибори і віддати свої голоси за Миколу Скорика.

Вийти в ефір
03.12