Останні новини

Михайло Жванецький пішов з життя: стала відома причина смерті відомого сатирика

У п’ятницю, 6 листопада, стало відомо, що помер Михайло Жванецький на 86 році життя. Останніми роками він лікувався від раку.

Про це повідомляє EurAsia Daily.

Про діагноз знаменитий гуморист дізнався у кінці 2019 року. Який саме рак був у сатирика – він приховував. Однак стало відомо, що минулого року йому діагностували рак передміхурової залози. Цього літа він говорив, що останнім часом дуже погано себе почуває.

Михаил Жванецкий: Я обращаюсь к вам!

Фото з вільних джерел

Нагадаємо:

  • У п’ятницю, 6 листопада, помер одеський сатирик і гуморист Михайло Жванецький. Йому було 86 років, він залишився в історії Південної Пальміри не тільки, як відомий артист. На честь сатирика у самому “серці” міста є бульвар Жванецького, а будівля, у якій він виріс, внесена до багатьох туристичних маршрутів.
  • Сьогодні, 6 листопада, перестало битися серце відомого сатирика, автора книг і іскрометних мініатюр і просто талановитого одесита Михайла Жванецького. Його знамениті фрази, наповнені життєвою мудрістю, спостережливістю і глибокою прозорливістю стали визнаними афоризмами. Odesa Live нагадав біографію великого письменника.
  • Відомий одеський сатирик і гуморист Михайло Жванецький помер на 86 році свого життя. За всю свою творчу кар'єру, він видав безліч шедеврів.

Вийти в ефір
03.12