Останні новини

Мешканців Одещини атакують шакали: ще один напад стався у Білгород-Дністровському районі

Провести відстріл шакалів мисливці поки що не можуть.

Новий випадок нападу шакала на людину вранці, 23 лютого, зафіксували в Білгород-Дністровському районі неподалік від села Базар`янка. На території заготскоту хижак атакував сина охоронця, про це розповів керівник колективу мисливців Олег Звездун.

Інформацію в ефірі Odesa Live підтвердив депутат Білгород-Дністровської районної ради Олексій Логінов.  

Читайте також: в аеропорт Бориспіль прибула перша партія індійської вакцини проти COVID-19 AstraZeneca

Відомо, що шакала встигли вбити вилами, тіло тварини буде відправлено на експертизу. 

“Сумнівів в тому, що шакал скажений немає. Здорова тварина просто так нападати на людину не буде. Люди вже просто втомилися передавати цих шакалів на експертизу, це і питання логістики. На місці ви можете побачити цього вбитого шакала. Ситуація набула системного характеру, з 2016 року органи місцевого самоврядування звертаються в нацпарк “Тузлівські лимани” з проханням провести санітарний відстріл. Парк дає знущальні відписки", - зазначив Олексій Логінов. 

Заява до парку.jpg

Фото: Odesa Live

Депутат вважає, що першочерговими діями мають стати визначення кількості шакалів в регіоні і з‘ясування того, чи вони представляють небезпеку для людей. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok