Останні новини

Мешканці зможуть контролювати особовий рахунок: в Одесі розробляють електронні паспорти будинків

Завдяки цьому інформаційному інструменту керуюча компанія і профільні фахівці можуть отримати вичерпну інформацію про ту ти іншу споруду.

В Одесі розпочали розробку електронного паспорта для будинку. Завдяки цьому інформаційному інструменту керуюча компанія і профільні фахівці можуть отримати вичерпну інформацію про ту ти іншу споруду. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Одеську міську раду. 

Електронний лист є багатошаровим сервісом, куди входить особовий рахунок. Завдяки цьому мешканці зможуть розуміти, скільки грошей вони заплатили за послуги, скільки грошей залишається на ремонт і благоустрій.

“Крім того, в електронному паспорті буде інформація про технічні характеристики самого будинку, найменування та стані комунікацій. Максимально повна інформація: коли будинок побудований, з яких матеріалів, коли проводився капітальний ремонт, а коли поточний”, - зазначила директорка департаменту міського господарства Наталія Мостовських.

Чиновниця додала, що зараз проводиться моделювання програми, в неї вносяться дані, після чого почнеться тестування.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok