Останні новини

Меньше ніж за два тижні: одесити наповнили бокс для кришок, які підуть на переробку для допомоги дітям з ДЦП

Перша партія кришок з боксу соціально екологічного проекту "Кришки для Малятка" в парку Перемоги поїхала на переробку. Його вдалося наповнити менше ніж за два тижні. Виручені за пластик гроші підуть на лікування дітей з ДЦП.

Про це повідомляє представник в Одеській області благодійної організації "Благодійний Фонд "Генофонд Майбутнього" - Ганна Колесниченко.

За 11 днів небайдужі одесити наповнили його кришками з під пляшок. Зараз першу партію вже відвезли на переробку.

Волонтери кажуть, що встановлять бокси і в інших парках міста - на черзі парк Шевченка. Але поки не знають, чи будуть вони виглядати також ефектно. Перші бокси для них підприємство виготовило безкоштовно.

"Кришки для Малятка" - це соціально-екологічний проект, націлений не тільки на збір благодійних коштів на допомогу підопічним фонду "Генофонд Майбутнього", але і на пропаганду роздільного збору мусора.

Виручені від переробки кришок кошти будуть перераховані на допомогу дітям з ДЦП та генетичними особливостями розвитку Одеси і області.

Завдяки благодійній підтримці організації ТПК Одсервіс в Одесі з'явилися контейнери. Великі червоні серця з круглими отворами для кришок розташовані в Парку Перемоги, а також ЖМ 7 Небо на території поліклініки.

У ці контейнери можна опустити чисті кришки від будь-яких пластикових пляшок, тетра-паків, дой-пакетів і інші кришки з маркуванням в трикутнику "2", "02", HDPE (за винятком кришок від банок кави, тюбиків зубної пасти і косметичних засобів).

Кришки транспортуватимуть на переробний завод.

Щоб акція "Кришки для Малятка" набула подальшого поширення, організатори запрошують волонтерів.

Пункти прийому кришок можна відкрити, наприклад, на роботі або в багатоквартирному будинку, школах і дитячих садках.

Нагадаємо: 

Вийти в ефір