Останні новини

Майже 54 мільйона тонн: в Одесі порт "Південний" побив рекорди з вантажообігу

В Одесі морський порт "Південний" перевалив майже 54 мільйонів тонн вантажів. Це на 20 тисяч тонн перевищує вантажообіг за весь 2019 рік (53,862 млн т.), а також встановив рекордний об'єм за всю історію порту.

Про таке повідомила Правда за Одессу.

Нині порт "Південний" лідирує за об'ємом перевалки серед всіх морпортів України. За січень-жовтень його підприємства обробили 51,558 мільйонів тонн вантажів, що на 17,6% більше показника аналогічного періоду за 2019 рік.

Окрім того, пресслужба державної стивідорної компанії повідомила, що ПАО "АрселорМіттал Кривий Ріг" відвантажив ще 77,7 тисяч тонн залізорудного концентрату через причали держпідприємства "Морський торгівельний порт "Південний".

Балкер SM HARMONY 1, на який здійснювалося відвантаження ЖРК, має дедвейт 80,865 тисяч тонн, довжина 229 м-кодів і ширина 32 м. Прапор — Маршаллових островів. Глибина біля причалу складає 18,8 м.

порт.pngФото: zaodessu

Нагадаємо, на Одещині цьогоріч невиконання бюджету Саратського району складає майже 28 мільйонів гривень. Такі дані озвучила начальник фінансового управління Саратської райдержадміністрації Оксана Лускало на сесії Саратської районної ради.

Вийти в ефір
01.12