Останні новини

Майже 1,5 мільйона гривень: служба автодоріг Одещини "запаслася" на зиму елітним позашляховиком

На Одещині в службі автомобільних доріг вирішили оновити "автопарк" на зиму. Там придбали елітний позашляховик Toyota Land Cruiser 2020 року випуску. Відомство уклало договір з компанією "Інжпроєкт" колишнього віце-губернатора і зампреда облради Петра Хлицова.

Про таке повідомила Думская.

Фірмі, яка виграла тендер, заплатять за авто 1 мільйон 378 тисяч гривень. Другим учасником конкурсу було ТОВ "Схід Автосвіт", що захотіло за таку ж "Тойоту" на 2 тисячі гривень більше. Згідно тендерної документації, автодорівці придбали позашляховик білого кольору, повнорамний, з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач, 80-літровим баком, шкіряним салоном, освітленням зони порогів, клімат-контролем, аудіосистемою і іншими принадами. 

Навіщо шляховикам знадобився елітний позашляховик, невідомо. Журналісти припускають, що інша машина по деяких дорогах Одеського регіону просто не проїде.

крузак.jpgФото: Думская

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг в Одеській області оголосила тендер на ремонт дороги державного значення за 226 мільйонів гривень. Мова йде про ту ділянку автодороги, яка веде до кордону з Молдовою.

Вийти в ефір
04.12