Останні новини

Мають право зупинити авто: під Одесою СБУ проведе триденні антитерористичні навчання

Служба безпеки України просить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Триденні тренування СБУ відбудуться 20-23 квітня, вони стартують на території Суворовського району та села Усатове. Їх метою є відпрацювання протидії диверсійно-терористичним групам.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу СБУ.

Читайте також: Прикордонники Одещини тренуються прикривати морське узбережжя біля Молдови

СБУ.jpg

Фото: СБУ

Також планується перевірка рівня контрдиверсійної захищеності потенційно уразливих об’єктів, а також виконання комплексу інших заходів, спрямованих на удосконалення міжвідомчої взаємодії.

Під час масштабних тренувань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі: обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

“Служба безпеки України просить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців”, - йдеться у повідомленні.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

Крім того, СБУ просить громадян інформувати правоохоронців у випадку:

  • прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

"У випадку отримання такої інформації просимо повідомляти за номером “гарячої лінії” УСБУ в Одеській області (048) 725-33-23 або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102.", - йдеться у повідомленні

 Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05