Останні новини

Майбутня слідча: курсантка Одеського МВС стала чемпіонкою Європи з гирьового спорту

23-річна курсантка Одеського державного університету внутрішніх справ Анастасія Болтянська стала чемпіонкою Європи з гирьового спорту і привезла зі змагань в Данії одразу три золоті медалі. Вона вже готується до нових спортивних злетів.

Про це повідомляє ТСН.

Гирями дівчина займається лише останні 4 роки. Вона ніколи не могла уявити, що зможе привезти з Європи бодай одну, але її сил вистачило аж на 3 медалі. Спортивну кар’єру дівчина буде продовжувати лише після того, як закінчить магістратуру та стане слідчою. Перше, що Анастасія Болтянська зробить після того, як зайде у свій майбутній кабінет - поставить там дві найулюбленіші гирі на полицю.

<iframe width="640" height="480" src="//1plus1.video/video/embed/LRSoZNdt" frameborder="0" allowfullscreen allow="autoplay; fullscreen"></iframe>

Нагадаємо, 14 та 15 листопада у новому спорткомплексі в Маяках гандбольний клуб “Одеса” проведе два матчі другого раунду Європейського Кубка. Суперником підопічних Михайла Щукіна буде віцечемпіон Боснії і Герцеговини - команда “Грачаніца”.

Вийти в ефір
05.12