Останні новини

Мавпячий хвіст: у чоловіків з'явився новий тренд пов'язаний з бородою. Фото

Його намагалися просунути ще у 2011 році, втім тоді його не сприйняли користувачі.

У чоловіків набирає популярності тренд, який перетворює бороду на “мавпячий хвіст”. Вони по-особливому вибривають рослинність на обличчі - довга смуга, яка починається зі скронь і, закручуючись, закінчується на вусах. Наостанок фотографії публікують у соціальних мережах.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: Сенатор Берні Сандерс, який прийшов на церемонію інавгурації Джо Байдена у шерстяних рукавицях, став героєм мемів соцмереж. Фото

мавпячий хвіст у чоловіків Фото: remyramone

Чоловіки з задоволенням тестують новий тренд. Дехто робить хвіст “довгим”, а хтось його розфарбовує. Усі фотографії можна знайти під хештегом #MonkeyTailBeard і #MonkeyTail, втім в Istagram цих фотографій найбільше.

мавпячий хвіст у чоловіків

Фото з вільних джерел

У 2011 році його вже намагалися впровадити в моду, але тоді цього ніхто не підтримав. Цьогоріч про писк моди нагадав бейсболіст Майкл Фірс, втім зробив це не спеціально. За його словами, він просто хотів підняти настрій іншим гравцям команди.

хвіст прородитель

Фото з вільних джерел / Майкл Фірс

мавпячий хвіст у чоловіків

Фото з вільних джерел

мавпячий хвіст у чоловіків

Фото: sasquatchмавпячий хвіст у чоловіків

Фото: djpayne

мавпячий хвіст у чоловіків

Фото: mitchdhouses

мавпячий хвіст у чоловіків

Фото: mat_afturner

мавпячий хвіст у чоловіків

Фото: eye_b_long

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
09.03