Останні новини

Мати відмовилась від дітей: в Одеському зоопарку народились вовченята

Один з відвідувачів закладу вирішив, що це лисенята, яких виловили з дикої природи.

Цього тижня в Одеському зоопарку народились 5 вовченят, від яких відмовилась мати. Співробітники закладу самостійно вигодовують малюків спеціальними сумішами.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку директора Одеського зоопарку Ігоря Белякова у Facebook.

Читайте також: Заклеїли пір’я птахам, щоб не полетіли - на Приморському бульварі вилучили 7 голубів у недобросовісних фотографів

вовченята..jpg

Фото: Ігор Беляков

За словами Ігоря Білякова, вже не молода вовчиця народила 5 дитинчат, проте відмовилась вигодовувати їх. Можливо, на це вплинула відсутність попереднього досвіду догляду за вовченятами. Проте працівники закладу не розгубились - вони самостійно виховують новонароджених й годують їх спеціальними сумішами.

вовченята,.jpg

Фото: Ігор Беляков

Поява у вольєрі зоопарку дитинчат без їз мами викликало обурення в одного з відвідувачів. Чоловік вирішив, що це лисенята, яких виловили з дикої природи й закрили у клітках. Працівники закладу пояснили відвідувачу, що його думка було хибною.

вовченята...jpg

Фото: Ігор Беляков

вовченята.jpg

Фото: Ігор Беляков

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05