Останні новини

Масове скорочення: Зеленський звільнив 13 голів районних державних адміністрацій Одеської області

Їх звільняють у зв'язку із реорганізацією районних державних адміністрацій.

Президент України Володимир Зеленський, 25 березня, звільнив 13 голів районних державних адміністрацій Одеської області. Відповідні розпорядження опубліковані на офіційному сайті глави держави.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Офіс Президента.

Читайте також: В Україну надійшла вакцина Sinovac - Віктор Ляшко розповів, хто перший отримає щеплення

Згідно з документами, звільнені голови Ширяївської, Тарутинської, Савранської, Ренійської, Окнянської, Миколаївської, Кодимської, Кілійської, Іванівської, Захарівської, Великомихайлівської, Арцизької, Ананьївської районних державних адміністрацій Одеської області.

Річ у тому, що у липні 2020 року Верховна Рада України ухвалила постанову про створення і ліквідацію районів, скоротивши кількість районів в Україні з 490 до 138, зменшивши їх кількість і в Одеській області.

В Одеській області, зокрема, створені: Березівський, Білгород-Дністровський, Болградський, Ізмаїльський, Одеський, Подільський і Роздільнянський райони. А інші 16 припинили існування, ставши частинами нових районів.

Нагадаємо: 

  • Національний банк України, 26 березня, встановив курс гривні. Згідно з даними на сайті регулятора, євро з доларом стали вище.
  • 26 березня, у селищі Зоря було знайдено тіла трьох місцевих собак. Тварин розстріляв місцевий, бо вони інколи забігали на його територію.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04