Останні новини

"Машини з виробництва дітей": Twitter заблокував акаунт Посольства Китаю в США через скандальний твіт

Китайські державні ЗМІ назвали рішення соцмережі "лицемірством".

Соцмережа Twitter обмежила доступ власників акаунту посольства Китаю в США до їхнього облікового запису. Причиною став твіт посольства від 7 січня про те, що завдяки політиці влади Китаю жінки в Синьцзян-Уйгурському автономному районі перестали бути "машинами з виробництва дітей".

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Reuters.

Читайте також: Twitter назавжди заблокував аккаунт Трампа

Також у дописі було посилання на дослідження, опубліковане в China Daily - офіційній газеті Комуністичної партії Китаю.

Через добу Twitter приховав твіт. У соцмережі пояснили, що він порушив політику соцмережі проти нелюдяності, яка забороняє дегуманізацію групи людей в тому числі за ознакою віросповідання, раси і національності.

Twitter не тільки приховує подібні твіти, а й вимагає, щоб власник аккаунта власноруч видалив повідомлення, щоб відновити доступ до облікового запису.

Посольство Китаю в США не стало видаляти твіт, тому Twitter поки не відновив для відомству доступ до аккаунту, він не оновлювався з 9 січня. Посольство Китаю в США відмовилося від коментарів.

Скандальный твит.png

Фото: Reuters

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok