Останні новини

“Маршрутка-пароплав і виття хаскі”: у соцмережі потрапило відео того, як скриплять гальма в одеському громадському транспорті

На відео можна побачити, що намагаючись зупинитися маршрутка видає звуки схожі або на сирену, або на люте виття звіра.

Кожен одесит знає, що поїздка в громадському транспорті нашого міста, може зійти за катування, як фізичне так і психологічне. Як раз сьогодні, 11 січня, у соцмережі потрапило відео з однієї з міських маршруток, де можна почути ревіння ніби то реактивного двигуна, але ні, це просто гальмівні колодки зносилися. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на відповідне відео користувачки Facebook Наталії Дорохової.

На відео можна побачити, що намагаючись зупинитися маршрутка видає звуки схожі або на сирену, або на люте виття звіра, який готується до атаки.

Також, ми помітили, як в самому кінці у труну на колесах заходить жінка без одягненої на обличчя маски, і це під час жорсткого карантину, який діє на території всієї країни з 8 січня. 

В коментарях одесити, назвали цей звук виттям хаскі, а маршрутку порівняли з пароплавом. 

Коментарий 1.jpg

Скріншот: Facebook

Де хто з них розповів, що 5 років тому одеські маршрутки скрипіли, але не так сильно, як то показано на відео. Час штука така - нікого не щадить. 

Коментарий 2.jpg

Скріншот: Facebook

Хтось, навіть, припустив, що водій напевно отримує насолоду від таких звуків з під капота його “ластівочки”. 

Коментарий 3.jpg

Скріншот: Facebook

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100007850352112%2Fvideos%2F2822761067995544%2F&show_text=false&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо: