Останні новини

Марні обіцянки: сімейним лікарям не підвищили заробітну плату

Міністерство фінансів України не узгодило підвищення заробітних плат сімейним лікарям, яке обіцяв голова Мінздраву Максим Степанов. На сайті Кабміну відповідна постанова так і не з'явилася.

Про це повідомляє “Лівий Берег” з посилання на пресслужбу Мінфіна.  

"Міністерством охорони здоров'я надано пропозицію щодо підвищення тарифів на первинну медичну допомогу (капітаційнной ставки) без реальних джерел покриття додаткових витрат. Тому Мінфін запропонував комплексно проаналізувати реалізацію програми медичних гарантій до кінця року по забезпеченості видатків по всім пакетами медичних послуг, в тому числі щодо реалізації пакетів медичних послуг з надання медичної допомоги з COVID-19 ", - прокоментували ситуацію в Мінфіні.

Степанов.jpg

Як зазначили в міністерстві фінансів, до розгляду питання повернуться після комплексного аналізу та надання пропозицій відносно реальних джерел покриття додаткових видатків. Внаслідок цього в листопаді капітаційна ставка для лікарів залишиться колишньою. 

Нагадаємо, що раніше в Держстаті назвали середню заробітну плату по Україні, яка за рік підвищилася на 10%. Найнижча зарплата в вересні зафіксована на Волині, а найвища - в столиці. 


Теги:
Вийти в ефір
30.11