Останні новини

Маніпулятивні чутки: Юрій Вітренко спростував інформацію про своє звільнення

Наразі він готується до закородонного візиту у складі української делегації.

Виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко спростував інформацію про своє звільнення. Він вважає чутки про нарікання з боку Кабміну, Офісу Президента та міжнародних партнерів на його роботу - маніпулятивними. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики

Читайте також: В. о. міністра енергетики України Юрій Вітренко написав заяву про звільнення

Вчора у низці українських ЗМІ пролунала інформація, що в.о. міністра енергетики написав заяву про звільнення з посади. Хтось стверджував, що це сталося через розбіжності з прем’єром Шмигалем, інші говорили про те, що Вітренко “за три місяці не тільки не вирішив існуючі проблеми в галузі, а й створив додаткові”.

Однак, сам Вітренко повністю спростував всі чутки. У пресслужбі Міненерго заявили, що він повернувся до виконання обов’язків міністра після відрядження у Катар. Там він вів переговори з Генеральним директором компанії Qatar Petroleum, Державним міністром з енергетики Саад бін Шеріда Аль-Каабі, які були одним із елементів підготовки офіційного візиту Президента України.

“Чутки про нарікання з боку Уряду, Офісу Президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під моїм головуванням носять маніпулятивний характер”, - заявив Вітренко. 

Він зазначив, що зараз в Україні вистачає зовнішніх загроз, для ефективної боротьби з якими потрібна командна робота органів державної влади. За словами Вітренка на посаді виконувача обов’язків Міністра енергетики він докладає зусиль саме для цього. 

“Наразі я продовжую виконувати обов‘язки Міністра енергетики і готуюся до поїздки у складі офіційної української делегації в рамках закордонного візиту Президента України, який заплановано на найближчі дні”, - прокоментував ситуацію Вітренко.

Фото: Міністерство енергетики

Фото: пресслужба Міністерства енергетики

Нагадаємо: 

  • 17 грудня, комітет Верховної Ради з питань енергетики і комунальних послуг не підтримав кандидатуру Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики і віце-прем'єр-міністра. Він набрав всього 10 голосів з 12 необхідних.
  • Верховна Рада не призначила Юрія Вітренка першим віцепрем'єр-міністром України – міністром енергетики. "За" проголосувало 204 депутата при необхідних 226, проти – 45.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04