Останні новини

Максим Степанов полетів до Індії, щоб "проконтролювати" відправку партії вакцин від COVID-19

Щонайменше 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca прибуде в Україну в лютому 2021 року.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов полетів із Києва в індійське місто Пуне, щоб проконтролювати відправку партії вакцин від коронавірусу. У пункті призначення він має бути за 17 годин.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на публікацію Максима Степанова у Facebook.

Читайте також: У компанії Pfizer почали випробування COVID-вакцини серед вагітних

Відомо, що Serum Institute of India за контрактом має поставити в Україну вакцину AstraZeneca. Очікується, що щонайменше 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca прибуде в Україну в лютому 2021 року.

"Готуємося до перемовин з найбільшим виробником вакцин у світі - Serum Institute of India. На жаль, пандемія буде світовою проблемою кількох наступних років. Розуміємо, що контрактувати додаткові обсяги необхідно вже зараз. Тому основна задача - до вже законтрактованих 12 млн доз, досягти прямих домовленостей на поставку додаткових об’ємів вакцин Oxford/AstraZeneca та NovaVax в 2021-2022 році безпосередньо з виробником. Відправку першої партії проконтролюю на місці. Важливість вантажу зобов’язує", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Чому в Україні не почалася обіцяна вакцинація від COVID-19

Загалом Україна домовлялася про поставки вакцин від компаній Pfizer, Sinovac, AstraZeneca та Novavaх.

Снимок экрана 2021-02-19 в 16.17.41.png

Максим Степанов.jpg

Фото: facebook/maksym.stepanov

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok