Останні новини

Майже вдвічі більше хворих: у штаті Нью-Йорк приховували реальну кількість смертей від коронавірусу

Політики вимагають відставки губернатора.

Журналісти у штаті Нью-Йорк з’ясували, що реальні показники смертності від СOVID-19 у будинках для літніх людей, які приховувала місцева влада, майже вдвічі вищі, ніж офіційні. Дізнатися про це вдалося через судові постанови та витоки інформації. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на New York Times.  

Читайте також: Україна буде закуповувати вакцини від чотирьох виробників – Pfizer, AstraZeneca, Sinovac та Novavax - Зеленський

Виданню вдалося знайти стенограму телефонної розмови помічниці губернатора Ендрю Куомо Меліси де Зори. 

"У тій ситуації ми не знали, що дані, які ми дамо Міністерству юстиції і вам, будуть використані проти нас. Ми не знали, що буде розслідування. Ми просто застигли", - сказала чиновниця.

Через виявлену інформацію обурилися політики і серед республіканців, і серед однопартійців губернатора. Вони зажадали позбавити його надзвичайних повноважень під час пандемії. Крім того вони вимагають розпочати розслідування і відправити у відставку низку керівних чиновників в адміністрації Нью-Йорка.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!