Останні новини

Майже мільйон гривень за рис: в Одесі оштрафували компанію за недостовірну інформацію у декларації

За недостовірну інформацію їм загрожує штраф майже на мільйон гривень.

Українська компанія надала недостовірну інформацію у митній декларації щодо різновиду рису. Так, до Чорноморська з Індії надійшло 92 тони “Premium Gold Indian Basmati Rice” замість зерна преміум-класу. Вони змогли би “зекономити” 212,5 тисяч гривень.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку Одеської митниці у Facebook.

Читайте також: В Одесі відбудеться мітинг перевізників.

Українська компанія вказала у митній декларації рис “Premium Indian Basmati Rice” замість різновиду преміум-класу, який отримали у Чорноморську. Вони порушили закон з метою заощадження коштів на суму 212,5 тисяч гривень. Одеські митники виявили нестикування під час перевірки вантажу з Індії та повідомили про це в управління поліції й викликали фахівців Укртрансбезпеки.

Наразі дії працівників компанії кваліфікували як порушення за ст. 485 Митного кодексу України та їм загрожує штраф у розмірі понад 600 тисяч гривень.

рис...jpg

Фото: Одеська митниця

рис.jpg

Фото: Одеська митниця

рис..jpg

Фото: Одеська митниця

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok