Останні новини

Майже максимум: одеські фехтувальники взяли 3 золоті медалі чемпіонату України з 4 можливих

Підготували збірну Одеської області Олександр Васютін і Микита Столбунов.

Юні одеські фехтувальники дуже вдало з’їздили на чемпіонат України в Харків, де їм вдалося завоювати одразу три золоті медалі. Команда повністю складалась з вихованців КДЮСШ № 13.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу відділення НОК України в Одеській області.

В перший день змагань одесити завоювали дві золоті медалі в індивідуальних розрядах. Перемогу святкували Іван Гайсін і Валерія Моренець-Кубанська. Цей виграш дозволив їм взяти участь у чемпіонаті світу серед кадетів в Каїрі з 4 до 10 квітня.

Другий день турніру також вийшов дуже вдалим - найвищу сходинку п’єдесталу завоювала команда Івана Гайсіна, Ростислава Кучеренка, Тимура Терзі та Максима Семенова. Дівоча збірна у підсумку стала шостою на турнірі.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!