Останні новини

Майже 90 підопічних інтернату на Одещині отримали вакцину Pfizer

Щеплені добре себе почувають й планують отримати другу дозу через 3 тижні.

У середу, 21 квітня, одними з перших щеплення проти COVID-19 вакциною Pfizer отримали 6 співробітників та 87 підопічних Білгород-Дністровського дитячого будинку-інтернату. Лікарі відстежуватимуть самопочуття дітей та вихователів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеського обласного центру громадського здоров’я у Facebook.

Читайте також: Вакцини не ефективні - у США виявили стійкий до антитіл штам COVID-19

Відомо, що в Одесі отримали 1 170 доз вакцини Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech отримала Одеса 18 квітня. Партія розрахована на співробітників та підопічних спеціалізованих закладів догляду, а також співробітників Прикордонної Служби та ДСНС. Усі щеплені отримають другу дозу вакцини через три тижні з цієї ж партії. 

Так, вже у середу, 21 квітня, вакцину отримали у Білгород-Дністровському дитячому будинку-інтернаті. Для цього процесу з Одеси виїхала мобільна бригада у складі лікарки, медбрата та медсестри, які будуть продовжувати спостерігати за станом здоров’я щеплених протягом певного періоду часу.

"Нам сьогодні зробили вакцини проти коронавірусу, щоб ми не хворіли. Хворіти ми не хочемо. Я почуваю себе добре", - розповідає підопічний закладу Максим Дмітрієв.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05