Останні новини

Майже 200-років історії: в Одесі замість історичної пам’ятки Яхненка зведуть новобуд

При площі ділянки у 25,5 соток в комплексі цілком може поміститися 100-150 квартир.

На Базарній, 61, замість історичної пам'ятки Яхненка напроти Старобазарного скверу виросте 6-поверховий будинок сучасної архітектури. ДАБК Одеси видав дозвіл на спорудження компанії ”АЛЕКСА ДЕВЕЛОПМЕНТ”, яка була зареєстрована всього 1,5 роки тому за тією ж адресою, де буде нова багатоповерхівка.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на голову одеської ДАБК Олександра Авдєєва.

Читайте також: День звільнення узбережжя 2.0 - на Чкаловському пляжі 24 квітня відбудеться акція проти забудови Траси Здоров'я

Базарна 61.jpg

Фото: Олександр Авдєєв

“Будівля 6-поверхова двосекційна. Перед входом у житлові секції будівлі та офісні приміщення передбачені ґанки та пандуси для маломобільних груп населення. Відстані між спорудами відповідають санітарним і протипожежним нормам і забезпечують можливість проїзду пожежних машин до будь-якої точки”, - розповів Авдєєв.

Зазначимо, будівля віком у 180-років в стилі класицизму має скоріше історичну, ніж архітектурну цінність. Вона показує, як виглядали основні вулиці та площі Одеси в першій половині ХХ століття. Схожих будівель залишилося досить багато в Миколаєві, Ізмаїлі, Балті, проте великого захоплення у туристів вони не викликають.

 Нагадаємо: 

  • В Аркадії відновили будівельні роботи між готельним комплексом Portofino та рестораном "Крим". Там знову знищують схил силами найманих робітників. 
  • Одеса готується до нового туристичного сезону. Так, в Аркадії демонтували незаконний пантон, який побудували в нічному клубі "Ітака". Крім цього, також була знайдена чергова каналізаційна труба під піском на 10-ій станції Великого Фонтану. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05