Останні новини

Люди без грошей: на Одещині виросла заборгованість по виплатам зарплати

Cтаном на 1 січня 2021 року в регіоні числиться 21 підприємство із заборгованістю.

У 2020-у Одещина зайняла 15-е місце серед регіонів з заборгованістю по виплатам зарплат. За рік загальна сума виросла з 47 до 83 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської ОДА.

Читайте також: експерти підрахували середню пенсію в Україні

Cтаном на 1 січня 2021 року в регіоні числиться 21 підприємство із заборгованістю. Велика частина з них - банкрути. які складають майже 51%, або 42 млн гривень.

"Найбільше підприємств, які мають борги по зарплаті, зосереджені в Одесі - 34 млн гривень або 41%, другу позицію займає місто Білгород-Дністровський і весь район - 16,7 млн гривень", - зазначив директор департаменту економічної політики Дмитро Радулов.

Голова ОДА Сергій Гриневецький закликав податківців ґрунтовно вивчити цю ситуацію, запропонувати заходи щодо детінізації доходів, здійснити моніторинг бізнесу - великих платників податків, що мають великий обіг, але сплачують мінімальну зарплату.

Гриневецький.jpg

Фото: пресслужба Одеської ОДА

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok