Останні новини

Людей відселили, а будинок знесуть: одеські чиновники розповіли що робитимуть з Торговою, 20

Аварійний будинок демонтують для безпеки одеситів

В Одесі у райдержадміністрації Приморського району, де у травні торік стався обвал частини житлового будинку, розповіли про хід робіт на вказаній території. За інформацією очільника ОДА Марата Корольова, у день інциденту власників квартир, які постраждали, одразу відселили і в найближчі місяці забудовник викупив квартири у 39 родин.

Про таке повідомив Odesa Live з посиланням на відео, розміщене на офіційному сайті міста в Youtube.

Там зазначається, що нині колишні мешканці аварійного будинку самі розпоряджаються, яку саме нерухомість і де хочуть придбати.

"Для міста, у першу чергу, було важливо, щоб усі, хто постраждав, були повністю задоволені", - розповів голова Приморської РДА Марат Корольов.

За його словами, в найближчі дні аварійний будинок відключили від електропостачання, води та газу. Й станом на січень 2021 року, забудовник демонтував частину будівлі для забезпечення безпеки одеситів.

"Висотного будівництва на місці будівельного майданчика не передбачено. За архітектурним планом і перспектива будівництва на тому місці поки обговорюється", - додав чиновник.

Нагадаємо, в Одесі по вулиці Торговій, 20 стався обвал будинку саме у чотирьох квартирах. Поліцейські встановили їх мешканців та з'ясували, що на момент події нікого вдома не було. Окрім того, на щастя, обійшлося без жертв.