Останні новини

Любов, завзятість та рішучість: які таємниці характеру розкривають імена ведучих Оперштабу Odesa Live

Odesa Live розповість на прикладі Оперативного штабу, що приховує ваше ім'я.

Безліч секретів і таємниць споконвіку приховує у собі ім'я. Його історія походження та вкладений сенс можуть розповісти чимало цікавих деталей про людину-носія.

Фахівці витратили не один рік на декодування прихованих взаємозв'язків між характером та іменем, тому Odesa Live розповість на прикладі Оперативного штабу, що приховує ваше ім'я.

Читайте також: 26 лютого Світлани відзначають іменини

Акім

Фонетично ім’я асоціюється з твердістю і рішучістю. Дослідники вважають, що воно сходить до древнєвірменського Іоаким, яке перекладається як "створений Богом" або "призначений Богом". Араби вважають, що правильніше трактувати ім’я як "розумний", "вчений", "мудрець" або "знаючий". Однак є і японська версія походження цього імені. Згідно їй, воно сходить до більш древньому Акіхіто, яке на українську перекладається як "помазаник Господній".

Акім.jpg

Максим

Ім’я Максим має латинське коріння. Його походження пов’язують з назвою стародавнього римського роду - Maximus, що в перекладі з латині означає "найбільший". У Стародавньому Римі ім’ям Максим називали синів знаті, бажаючи їм славних перемог і успіху в житті. Вважалося, що це ім’я допоможе своєму власникові досягти великих висот у професійній сфері, а також вбереже від негараздів і підступності друзів.

Максим.jpeg

Дмитро

Дмитро - це давньогрецьке ім'я, яке означає "присвячений богині Деметрі" - богині родючості і землі. Ще одне значення імені - "хлібороб". Дмитро за характером - серйозний, надійний, впевнений чоловік, який стане справжньою опорою для своєї жінки.

Дмитро.jpg

Каріна

Ім’я Каріна утворилося від родового прізвиська (аналог нинішніх прізвищ) давньоримської сім’ї Carinus. А цей когномен ( ім’я роду) утворився від латинського слова "carus" - "коханий", "милий". В сучасній Італії досить поширене жіноче ім’я Кара, що і означає "мила, красива, люба".

Каріна.jpg

Катерина

Походження імені Катерина пов’язують зі Стародавньою Грецією, де воно мало значення "непорочної" дівчини. Утворилося ім’я від грецького Экатерини, яке походить від давньогрецького слова "катарос" і означало "чиста".

Таємниця імені Катерина приховує жінку з високим рівнем інтелекту. Її вчинки деколи дуже імпульсивні, іноді вона навіть не встигає їх обдумати. Визнати чиюсь перевагу для неї – це рівнозначно тому, що визнати поразку.

Катерина.jpg

Катерина.jpg

Марія 

Марія - жіноче ім’я біблійного походження. Саме так звали матір Ісуса. Утворилося воно від давньоєврейського імені Мірьям (Міріам) і означає "бажана", "гірка", "безтурботна". Також його іноді перекладають як "відкинута", "сумна", "пані".

Жінки, яких назвали саме так, отримали безліч унікальних талантів, які треба тільки розкрити і правильно реалізувати.

Марія.jpeg

Марі 

Ім'я Марі має декілька походжень - американське, грузинське та японське. Зазвичай воно трактується як "та, хто живе біля океану". Марі у більшості випадків не надто балакучі, проте завжди досягають успіху у своїй сфері.

Марі.jpg

Світлана

Як ми вже зазначали, Світлана - походить від грецького Фотінья, яке означає “світла”. Може тлумачитися, як "світловолоса", так і "чиста душею". За характером це добродушна і турботлива дівчина, яка не позбавлена впертості.

Світлана.jpg

Юлія

Ім'я Юлія (стар. Іулія) має дві версії походження. За першою з них, ім'я прийшло до нас із Греції, де слово "Іулія" означало "пухнаста", "хвиляста", "кучерява". Друга ж гласить, що ім'я – латинського походження і трактується як "липнева" або "з роду Юліїв".

Цікаво, що у скандинавських країнах часто ім'ям Юлія називають дівчаток, які народилися в грудні (за співзвучністю зі словом "jul" - "Різдво").

Юлія.jpg

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
15.04