Останні новини

Локдаун продовжувати не будуть: Степанов прокоментував посилення карантинних обмежень в Україні після 24 січня

В Україні після 24 січня продовжувати посиленних карантин не будуть

Вранці 13 січня в Україні відбувся брифінг, під час якого Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що локдаун, чинний до 24 січня, ні скорочуватись, ні продовжуватись не буде. Уряд затвердив продовження карантину до 28 лютого 2021 року.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України.

Відомо, що посилені карантинні обмеження у країні діють з 8 по 24 січня включно. Під час брифінгу не повідомили про зміну щодо термінів локдауну.

“Позиція Міністерства охорони здоров’я щодо посилених карантинних обмежень на території України залишається незмінною. Вони мають діяти до 24 січня — так, як це було визначено постановою Уряду від 9 грудня 2020 року. І жодних рішень щодо припинення цих обмежень раніше визначеної дати ми підтримувати не будемо”, - наголосив Степанов.

Міністр охорони здоров’я повідомив про активне переміщення людей на території України та за її межами під час новорічних час. Через це підвищується ризик поширення коронавірусної інфекції на територіях, де спостерігалось покращення статистика захворюваності. 

“Порівнюючи з карантинними обмеженнями, які діють в країнах Європи, наші протиепідемічні заходи можна вважати абсолютно лояльними. Для того, аби повернутися до нормального життя, ми повинні дотримуватися встановлених правил, які розроблені найкращими українськими лікарями-епідеміологами та інфекціоністами”, - зазначив Максим Степанов.

степанов.jpgНагадуємо, що в Одесі за добу 513 випадків захворюваності на COVID-19. Загалом в Україні зареєстровано 6 409 нових хворих станом на 13 січня.