Останні новини

Лікування COVID-19 в Одесі: у мерії розповіли на що торік витратили більше 138 мільйонів гривень

На закупівлю для медзакладів засобів індивідуального захисту, антисептиків додатково виділили 97 млн гривень.

В Одесі у 2020 році за програмою "Здоров'я" з міського бюджету виділили 138,8 млн гривень на придбання медичного обладнання та проведення робіт зі зміцнення матеріально-технічної бази опорних медзакладів, які лікують хворих на COVID-19. За ці гроші придбали апарати ШВЛ, кисневі концентратори та іншу медичну техніку.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.

Читайте також: в Україні карантин продовжили до 30 квітня 

На закупівлю для медзакладів засобів індивідуального захисту, деззасобів, антисептиків, виробів медичного призначення та медикаментів для лікування пацієнтів з COVID-19 з бюджету міста торік виділили 97,2 млн гривень. Окрім того, за цією ж програмою придбали послуги, пов'язані з комп'ютерною томографією органів грудної клітки. Всього було проведено 2 тис. 032 дослідження. А ще медпрацівників забезпечили харчуванням на суму близько 6 млн гривень.

Вказаною сумою передбачили й муніципальні надбавки співробітникам міських медзакладів, задіяним у наданні медичної допомоги хворим COVID-19. Так вторік виплати працівникам опорних стаціонарів з COVID-19 і мобільних бригад Центру невідкладної медичної допомоги з муніципального бюджету склали близько 42 млн гривень.

Коронавірус.jpeg

Фото: pexels

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!