ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

Леви, ви надто багато працюєте, а Ракам варто сходити на побачення: гороскоп на 23 вересня

23 вересня стане вдалим днем для подорожей у рідні місця або з компанією близьких вам людей. Неквапливі прогулянки свіжим повітрям додадуть сил усім представникам знаків зодіаку. Спробуйте зняти з себе напругу, дозвольте чогось солоденького, а може й навіть келих червоного вина за обідом. 

Астрологи радять заздалегідь подбати про маршрут, щоб не втратити ані хвилини.

Овен

Овнам не варто втрачати самоконтроль при спілкуванні з керівництвом. Не виключені неприємності в особистому житті. Усе, про що говорить ваша половинка - сприймайте легко та не намагайтеся з'ясовувати стосунки. 

Телець

Емоційна гармонія - ось ключова складова ваших взаємин з оточуючими цього дня. Однак, не варто довіряти всьому світу. Через вашу неуважність можна втратити усе, що в гаманці.

Близнюки

На вас чекають непередбачувані витрати, на які ви точно не розраховували. Навіть незначні дрібниці можуть відчутися на гаманці. Краще оберіть відпочинок, який не вимагає фінансових витрат.

Рак

Вам варто сходити на побачення. Ретельніше придивіться до свого оточення і ви будете здивовані від кількості фанатів. Однак, не поспішайте відвідувати багатолюдні місця, є ризик підхопити застуду. 

Лев

Зірки вам радять усамітнення, але корисним воно стане лише за умови душевної гармонії. Ви надто багато працюєте. Знайдіть час з'їздити до рідні, або в місця, де народилися. Там збалансуєте нервову систему і відновите сили.

Діва

Поряд з вами є люди, зацікавлені у сварці. Не реагуйте. Сьогодні краще узятися за проект, який ви відклали або хотіли почати і вам вдасться.

Терези

Сьогодні керівництво захоче віддячити за ваші старання фінансово - приймайте! Зірки відкривають можливість представникам цього Знаку добряче заробити або отримати те, на що навіть не розраховували. 

Скорпіон

Не вдалий вибір моменту або недостатня готовність зіпсують настрій, а також стосунки з оточуючими. Вам час усамітнитися.

Стрілець

Вам треба з кимось поговорити. Краще, якщо це будуть родичі, родина чи близькі друзі. Однак, публічні виступи Зірки сьогодні заборонили.

Козоріг

Успіхам Козерогів заважає купа фатальних збігів та минуле. Особливо критичними стануть старі методи, які ви намагаєтеся використати в новому житті. 

Водолій

Душевна розмова і корисна порада можуть стати для вас кращими ліками. Добре попрацювати вам вдасться з приватною інформацією, наприклад особисті дані чи медична картка. 

Риби

Готові до комунікацій, однак лише з тими, хто їх добре розуміє. Вам сьогодні вдасться вислизнути з тих рук, які бажають добитися від вас правди.  

Нагадаємо, шведська дієтологиня Крістіна Андерсон склала список дешевих і корисних для здоров'я продуктів. Це ті продукти, в яких містяться вітаміни, мікроелементи та антиоксиданти. 

Вийти в ефір