Останні новини

Латають діри: на трьох дорогах в Одеській області відбувається ямковий ремонт

Дорожники ремонтують траси: М-05, М-14, М-28.

На трьох дорогах державного значення в Одеській області відбувається аварійний ямковий ремонт. Водіїв попереджають бути уважними під час руху.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Служби автомобільних доріг в Одеській області

Читайте також: В Одеській області відремонтують дорогу Н-33

Ліквідація аварійних ям триває на дорогах державного значення:

  • М-05 Київ – Одеса;
  • М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ;
  • М-28 Одеса – Южний (обхід м. Одеси).

“Аварійна ямковість інтенсивно утворюється на дорожньому покритті на тих дорогах, які експлуатуються понад встановлені терміни та давно потребують ремонтів. Через коливання температури повітря, перезволоження дорожнього полотна та інші погодно-кліматичні фактори асфальтобетонне покриття зазнає значних деформацій та руйнувань”, - розповіли дорожники.

Як пояснили у пресслужбі, аварійний ямковий ремонт виконують з застосуванням холодних асфальтобетонних сумішей. Згідно технологічного процесу виконання ремонтних робіт можливе при температурах повітря до мінус 20°С. 

Також для того щоб попередити водіїв про ділянки з утвореною ямковістю, встановлено попереджувальні дорожні знаки:

  • 1.10 “Нерівна дорога”
  • 1.12 “Вибоїна”
  • 3.29 “Обмеження максимальної швидкості”

Дорожники закликали всіх учасників дорожнього руху бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. 

“Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, які встановлені на аварійно-небезпечних ділянках автошляхів, та завчасно знижувати швидкість руху”. - зазначено у повідомленні. 

ремонт доріг 1.jpg

Фото: пресслужба Служби автомобільних доріг в Одеській області

Ремонт доріг 2.jpg

Фото: пресслужба Служби автомобільних доріг в Одеській області

Ремонт доріг 3.jpg

Фото: пресслужба Служби автомобільних доріг в Одеській області

Нагадаємо: 

  • Регіональне управління "Служби автомобільних доріг" провело з одеситами засідання щодо будівництва майбутньої дороги в обхід міста. Необхідність створення нового транспортного шляху пов’язана з тим, що це покращить параметри інтенсивності автомобільного руху.
  • У лютому 2021 році в Одесі продовжили ремонт ділянки від Торгової до Преображенської на Бульварі Жванецького. Всі заклади біля пам'ятника Апельсину будуть працювати у звичайному графіку.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!