Останні новини

Ласий шматочок для забудовників: дитячий табір на 16-й станції Фонтану не можуть здати в оренду

Ще один дитячий табір скоріш за все віддадуть під забудову.

З наближенням курортного сезону у батьків часто виникає питання, щодо відправлення дітей на оздоровлення у табір. Втім, в Одесі з цим є проблеми, оскільки більшу частину рекреаційних земель місцева влада віддає під забудову. Схожа ситуація може виникнути з "Юним зв'язківцем". 

Про це повідомляє Odesa Live. 

Читайте також: Одеська облрада запозичить гроші в “Укргазбанку”

Напіврозвалений табір, розташований на 16-й станції Фонтану в належить компанії "Укртелеком", хоча формально є частиною комунальної власності. Його вже 7 разів за рік намагалися здати в оренду - зовсім скоро має відбутися 8 спроба провести аукціон. Втім, за оцінками фахівців і він не буде успішним.

Фото: Google ImagesФото: Google Images

"Сама по собі земельна ділянка - це гарний та ласий шматочок, але тут питання стоїть у його цільовому призначенні. Тобто беручи в оренду об'єкт нерухомості ми отримуємо право на використання цієї ділянки, але тільки для обслуговування. Окрім того, договір підписується лише на три роки, що надзвичайно мало для бізнесу. Як висновок - немає причин вкладати гроші, якщо використовувати об'єкт тільки за призначенням", - розповідає юрист Олександр Марков.

Річ у тім, що у нинішньому вигляді табір залишає бажати кращого - жоден з корпусів не зможе прийняти відвідувачів, через що сама лише реставрація може зайняти більшість часу. Тому використовувати територію табору за цільовим призначенням всього три роки ніяк не вийде.

Фото: Google ImagesФото: Google Images

"Я впевнений, що тут хочуть відволікти увагу. По-перше від об'єкта,що простоює, а по-друге - результати аукціону можуть лягти в основу того, що власник звернеться з тим, що він ніби-то не може здати землі в оренду за прямим призначенням, тому варто його змінити. Скоріш за все справа йде про документальне підтвердження намірів забудовника не використовувати землю для розміщення дитячого табору", - заявив активіст Ігор Єлін.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
06.05