Останні новини

Курсантка Одеської військової академії встановила рекорд чемпіонату України з гирьового спорту

Дівчина за 12 хвилин підняла дві 24-кілограмові гирі 164 рази.

Новий рекорд чемпіонату України з гирьового спорту встановила курсантка 4-го курсу Одеської військової академії Вероніка Мінасова. За підсумками змагань дівчина стала найкращою в своїй ваговій категорії та здобула золоті нагороди одразу у двох видах: двоборстві та поштовху довгим циклом у двох категоріях - дорослих та юніорів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони України.

Також курсантка посіла друге місце за вправу Р-12 серед студентів та юніорів і завоювала бронзу серед дорослих. Дівчина оновила рекорд змагань у дисципліні "Гвардійський ривок" - за 12 хвилин вона підняла дві 24-кілограмові гирі 164 рази.

"Цей формат змагань для мене відносно новий, тому все було не так ідеально, як хотілось. Але результатом цілком задоволена. Особливо тим, що вдалося оновити змагальний результат. На третій день чемпіонату відкрилося друге дихання, почувалася впевнено й жадала тільки одного — появи нових рекордних цифр на табло", – поділилася Вероніка.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!