Останні новини

Курортна зона: на одеській набережній встановлять 134 лавки з логотипом міста

На одеській набережній встановлять 134 бетонні лавки з логотипом міста. Їх закуповує комунальне підприємство "Узбережжя". Відповідний тендер підприємство оголосило ще у серпні, а сам аукціон відбувся сьогодні.

Про таке повідомили в Думская.

Лавки матимуть бетонну конструкцію з логотипом міста, вкриті епоксидною смолою. Вартість однієї такої обійдеться у 10 тисяч гривень, хоча ринкова вартість коливається від 5 до 7 тисяч гривень.

Участь у тендері узяли дві компанії - ТОВ "Лабораторія світла" та ТОВ "ГСЛ". Найвигіднішу пропозицію на 1 мільйон 383,2 тисячі гривень проти 1 мільйона 384,2 тисяч гривень зробило перше підприємство. Тож нині "Лабораторія світла" очікує рішення тендерного комітету.

За умовами комітету, переможець тендеру має поставити товар до кінця року. Відомо, що 65 лавок встановлять в Лузанівці, 17 - у Відраді, 20 - на "Дельфіні", 12 - в Аркадії та 20 на набережній в районі 11-ої ст. Фонтану. 

фото: dumskaya

Нагадаємо, 10 тисяч захисних масок для медиків з Одещини передали з китайського міста Нінбо. Їх подарували одеські партнери, які нині перебувають у Піднебесній. 

Вийти в ефір