Останні новини

Купували неякісні деталі: СБУ проводить обшуки у посадовців "Укрзалізниці", яких підозрюють у контрабанді з РФ та "Л/ДНР"

18 листопада у Львові та Києві проводяться обшуки у посадовців "Укрзалізниці" та в офісах комерційних структур постачальників. Їх підозрюють у створені протиправного механізму постачання на регіональну філію "Львівська залізниця" АТ "Укрзалізниця" неякісних запчастин виробництва РФ, які ввозились через тимчасово окуповані території "Л/ДНР".

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зловмисники налагодили постачання вживаних запчастин російського виробництва до локомотивів, серед яких були взагалі непридатні для використання. Неякісну продукцію ввозили контрабандою із РФ через тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей.

Фігуранти злочину не лише завдали значних економічних збитків АТ "Укрзалізниця", але й створювали реальні передумови до виникнення надзвичайних подій на об’єктах критичної інфраструктури залізничної галузі.

Зазначимо, через реалізацію таких протиправних механізмів могло здійснюватися фінансування так званих "ДНР" та "ЛНР". Крім того, незаконні схеми гальмують розвиток вітчизняних машинобудівних підприємств, які виготовляють або планують виготовлення даної продукції, створюючи при цьому додаткові робочі місця.

 Нагадаємо, 18 листопада стало відомо, чому колишній міністр фінансів Ігор Уманський подав у відставку з посади радника голови Офісу президента Андрія Єрмака. Це пов’язано з невирішенням ситуації у Податковій і Митній службах.

Вийти в ефір
29.11