Останні новини

Крижаний притулок для вакцин: стало відомо в яких умовах в Україні зберігатимуть препарати від COVID-19

Сховища для вакцин розташувалися у самому центрі Києва.

Найближчим часом довгоочікувана вакцина від COVID-19 перетне український кордон. Але залишається питання, чи готові в країні прийняти препарати та зберігати їх в належних умовах. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на наших колег з Kyiv Live.

Читайте також: В Україні подали на реєстрацію вакцину Oxford/AstraZeneca проти COVID-19

Журналістам вдалося відвідати сховища держпідприємства "Укрвакцина", в яких саме і будуть зберігатися імунні сироватки. 

На підприємстві зазначили, що одні сироватки мають бути при плюсовій температурі, інші - при -20 градусів. В “Укрвакцині” запевняють, що готові будь-якої миті прийняти вакцину. Крім того вони мають можливість відправляти препарати по регіонах, дотримуючись всіх норм.

"На сьогоднішній день у нас 465 квадратних метрів, де можна зберігати до 30 мільйонів до вакцини. Що стосується температурного режиму -22 - то одночасно ми можем зберігати до трьох мільйонів доз з таким температурним режимом", - розповів директор підприємства "Укрвакцина" Станіслав Трут.


Довідка. Сховища логістичного ДП "Укрвакцина" знаходиться прямо в центрі столиці. Компанія надає послуги з митного оформлення, транспортування та зберігання товарів, в тому числі лікарських засобів та медичних виробів.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!