Останні новини

Красива й без косметики: L'Oreal запустила додаток, який робить віртуальний мейкап в режимі реального часу

У компанії L'Oreal для тих, хто працює вдома на карантині і не хоче з'являтися перед колегами, друзями або родичами без макіяжу на екрані смартфона, але не готовий для цього фарбуватися, вигадали зручну функцію. Французька компанія розробила додаток доповненої реальності для цифрового макіяжу. Signature Faces дозволяє накласти на особу фільтри в режимі реального часу.

Про таке повідомив TechCrunch.

Щоб зробити макіяж, треба завантажити на смартфон додаток Snap Camera. На сайті L'Oreal вказано, що воно інтегрується з Zoom, Skype, Twitch, Instagram, Snapchat, Google Duo і Google Hangouts.

"Програму можна використати шляхом віртуального нанесення на особу до десяти косметичних засобів - помади, тіней, туші і іншого. Вона сумісна з соцмережами Snapchat і Instagram, а також з найпопулярнішими платформами відеоконференцій: Skype, Zoom, Google Hangouts, Houseparty і так далі", - говориться в описі програми.

За словами креативного директора Virtue Паскаля Роттевиля, ідея народилася у відповідь на запит споживачів, особливо дівчат з покоління Z, яким бракує засобів самовираження під час відеодзвінків.

"Ми вирішили зробити цифрову косметичку, яка дозволила б їм створити такий образ в соціальних мережах, якою вони ніколи не змогли б зробити в реальному житті", - сказав він.

Нагадаємо, під час пандемії COVID-19 багато підприємців та працівників переходять на дистанційну роботу. Проте навіть у такому режимі важливо підтримувати правильний розклад дня, тому стиль відіграє важливу роль. Як правильно одягатися, якщо ти працюєш дистанційно - читайте у матеріалі.

Теги:
Вийти в ефір
04.12