Останні новини

Краще не пити: в селах Одещини та місті Білгород-Дністровський вода не відповідає нормам - МОЗ

Дослідження проводили з 29 березня до 4 квітня.

В Одеській області вода не відповідає встановленим нормам одразу в чотирьох районах. Для перевірки відібрали сімдесят чотири проби і невідповідність показників встановили в Арцизському, Балтському, Білгород-Дністровському та Біляївському районах. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ДУ Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України. 

Читайте також: В Одеській єпархії закликають зберегти популяцію бджіл

43 проби питної води дослідили на санітарно-мікробіологічні показники та 31 на санітарно-хімічні. За першим критерієм нормам не відповідає вода в Білгород-Дністровському, а також селах Градениці Біляївського району та Садове Білгород-Дністровського району. Санітарно-хімічні показники води не відповідають вимогам також в селі Садове, а крім цього в Коритному Балтського району, Павлівка, Вознесенка та Вишняки Арцизського району. 

вода.jpg

Фото: oolc.od.ua

Крім цього, вода поверхневих водойм 1-ї категорії яка використовується як питна з рік Дунай, Прут та озера Ялпуг відповідає гігієнічним нормам. 

Нагадаємо: 

  • Питна вода у Рені, Вилковому, Болграді, Кодимі, Татарбунарах та селах Роздільнянського, Березівського, Ізмаїльського та Подільського районів Одеської області не відповідає санітарним нормам. Задля перевірки на Одещині з 11 до 18 березня відібрали 111 проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та 69 проб – на санітарно-хімічні.
  • У місті Вилкове упорядкували сумнозвісне звалище, яке знаходилось у поганому стані. Екологи фіксували на місці забруднення ґрунту, розмір збитків, нанесених державі складав понад мільйон гривень. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!


Вийти в ефір
22.04