Останні новини

Краще мати паперові документи: стало відомо чи можна на ЗНО пред’явити паспорт у застосунку "Дія"

Паперовий документ чи ID-картка пришвидшить процес входу в пункти проведення ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти вніс можливість використання паспорту у додатку “Дія” під час зовнішнього незалежного оцінювання, як одну з нестандартних ситуаці, втім там закликали мати про собі паперові версії документів. Це пов’язано з тим, що держава не забезпечує пункти проведення ЗНО спеціальним приладдям для перевірки електронних документів. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інтерв’ю заступниці директорки УЦОЯО Тетяна Вакуленко "Українським новинам"

Читайте також: Російський сайт під виглядом порталу “Дія” збирав дані карток українців

Використання паспорту у застосунку "Дія" УЦОЯО внесло, як одну із нестандартних ситуацій, але просять все ж брати паперові документи із собою.

"Чому? На жаль, держава не фінансує забезпечення пунктів проведення ЗНО спеціальними приладами для перевірки документів у додатку "Дія". Працівниками пунктів проведення оцінювання є педагогічні працівники, керівники закладів освіти, які повинні самостійно встановити відповідний додаток на телефон та вміти ним користуватися. Це є доволі проблематичним", – пояснила Вакуленко.

Паперовий документ чи ID-картка пришвидшить процес входу в пункти проведення ЗНО без додаткових неприємних моментів очікування, каже вона.

"У кожному пункті тестування буде щонайменше одна людина, яка матиме відповідний додаток у своєму смартфоні, але учаснику доведеться чекати входу в пункт проведення ЗНО, поки цей один фахівець забезпечить перевірку електронних документів", – пояснила Вакуленко.

Втім, учасника ЗНО не можуть не пропустити з електронною версією паспорта.

"Краще брати паспорт-книжечку або ID-картку для того, щоб не створювати чергу на вході й уникнути додаткових соціальних контактів", – додала заступниця директора.

Наглядаємо: 

  • У 2021 році працівники освіти, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, за бажанням отримають щеплення вакциною CoronaVac проти COVID-19. Через 28 днів після отримання першої дози препарату вчителі отримають другу тієї ж партії.
  • У 2021 році за кращі результати із зовнішнього незалежного оцінювання українські учні отримають по 10 тисяч гривень. Цього року планують призначити до 270 таких стипендій.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
09.05