ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Краще, ніж залишитися вдома у вівторок може бути тільки залишитися собою: гороскоп на 15 вересня

Найточніший гороскоп на 15 вересня мовить спеціально запрошений астролог в третьому поколінні на Odesa Live. Заваріть собі чай, влаштуйтеся в м'якому кріслі і прислухайтеся до наших порад.

Це повідомляється на Odesa Live.

Овен

Любі дівчата Овни, ви такі гарні, а дозволяєте комусь так негарно з вами поводитися. Пора прийняти всі свої недоліки і змиритися з тим, що ви недосконалі. Ну і що? Пора бути щасливими просто так, а не за щось.

Телець

Якщо понеділок, 14 вересня, видався напруженим, то не варто впадати у відчай. Попереду ще весь тиждень для ниття. Жартую. Беріть себе в руки і вирушайте за своєю метою. Зірки шепочуть, що відчувають в вас сили на досягнення всіх мрій.

Близнюки

Якщо довго не можете визначитися потрібно вам щось (хтось) чи ні, значить відповідь ви вже знаєте і це "ні". Не бійтеся позбавлятися від мотлоху і пам'ятайте, що ви нікому нічого не винні.

Рак

Якщо ви будете мовчати про те, що вам не подобається в поведінці оточення, то ви приречені. Навряд чи хтось зможе прочитати ваші думки. Говорити не заборонено, головне, щоб вас почули.

Лев

Ніколи не говори ніколи. Може все-таки у вівторок вам варто спробувати те, що давно хочете, але боїтеся? В сторону думку сторонніх людей! На перший план ставте ваші справжні бажання і буде вам щастя.

Діва

Іноді хочеться сказати собі: "А давай нікуди не підемо сьогодні, мила?". Але завтра вівторок і вам зранку на роботу. Так відмінно, можливо, ви добре себе проявите і вам буде забезпечена премія. Куди ви так давно хотіли поїхати на новорічні канікули?

Терези

Іноді оболонка нестерпного характеру ховає в собі доброго пухнастого звірка всередині. Відкрийтеся для світу такими, якими ви є.

Скорпіон

І жили вони довго і щасливо тому що окремо. Якщо ця історія про вас і ваші відносини, то потрібно щось змінювати.

Стрілець

Відмінний день для Стрільців, щоб повечеряти в компанії старих або нових друзів. Сприятлива атмосфера для ділових розмов, тому, якщо ви хотіли давно вже попросити у начальника підвищення зарплати, то завтра самий час.

Козеріг

Краще, ніж залишитися вдома у вівторок може бути тільки залишитися собою. Тому залишайтеся собою і йдіть до своєї мети.

Водолій

Контролювати все і всіх - шкідливо для здоров'я. Вимкніть в собі великого начальника і запасіться терпінням. Це нормально, що люди не живуть за вашим сценарієм.

Риби

Відпустіть старі образи і посміхніться новим пригодам.

Нагадаэмо, 14 вересня відбулась традиційна селекторна нарада президента та керівників уряду. Голова Національної поліції Ігор Клименко зазначив, що через святкування Дня міста в Одесі порушено кримінальне провадження на Одещині та відбувається розслідування.

Теги:
Вийти в ефір