ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ЯВКА В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
35,46 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
338

Останні новини

Крадіжки на “Новій Пошті”: одеситка обурилась, що їй не віддали надсилання

Одеситка Олена Морус розповіла, що її надсилання дитячого одягу на “Нову Пошту” вкрали. Коли через декілька днів, коли вона намагалася поспілкуватися з адміністратором відділення - він опинився у відпустці. 

Про це повідомляє “Черный список Одесса” на своїй сторінці у Facebook. 

За її словами, 9 вересня одеситці відправили дитячий одяг вартістю 2000 гривень, який жінка заздалегідь оплатила на картку продавцю. Через кілька днів Олена Морус прийшла у відділення “Нової Пошти” №32, але їй повідомили, що у них “стався збій у програмі, посилки ще немає й вона скоро прийде”. 15 вересня жінка звернулась до гарячої лінії, де їй повідомили, що посилку втратили.

“Мені сказали писати заяву про те, що я не отримала товар і прошу відшкодувати мені всю суму товару, приклавши виписку з банку, що підтверджує, що я оплатила замовлення саме на суму 2000 грн і можливо мені повернуть гроші. Вони сказали що більше вдіяти не можуть”, - пише одеситка.

Однак, жінці приходили повідомлення кілька днів про те, що до відділення її посилка надійшла. 

“Моя сестра працювала у“новій” і знає всі нюанси роботи та каже, що такі крадіжки на “Новій Пошті” — не новина, а часті випадки. І ще, якщо повідомлення про доставлення у відділення приходить мені на телефон, значить мою посилку просканували, а інакше бути не може. Отже, все-таки вона пропала у відділенні”, - зауважує жінка. 

24 вересня Олена Морус була на почті, де їй повідомили, що повернуть лише 200 гривень, оскільки на таку суму було задеклароване посилання. 

Я принесла виписку з банку про оплату, але це не мало ніякого сенсу. Тоді навіщо було посилати мене у банк за нею, незрозуміло! Я хотіла поговорити з адміністратором, але "магічним" збігом обставин, він виявився у відпустці”, - каже одеситка. 

Також через кілька днів вона замовила крем, який коштував 734 гривні, але цього розу вона вибрала накладений платіж 

“Ось, чоловік приходить з пошти й каже, що мій товар втратили, його переплутали з товаром на утилізацію, але його постараються знайти. Такі збіги, два товари "загублено" за півтора тижня. І тільки після того, як я прийшла знову розбиратися, вони шукали посилку 40 хвилин і дивом знайшли”, - резюмує Олена Морус.

Нагадаємо, 27 вересня в Одесі можуть частково перекрити рух для автотранспорту. Мерія в період карантину дозволила Єврейській громаді протягом 2-х днів святкувати Йом-Кіпур.

Вийти в ефір