Останні новини

Косо, криво, аби живо: що не так з відремонтованою Водопровідною

Odesa Live показує, як майже 160 мільйонів гривень "змило" дощами.

Проїзд по вулиці Водопровідній 4 квітня нарешті відновили після 3 місяців ремонту. За цей час компанія-підрядник встигла покласти асфальт, зв’язати трамвайні рейки та намалювати розмітку. Як зазначив мер Одеси Геннадій Труханов, працівникам “вдалося зробити неможливе”, адже їм постійно заважали то сніг, то дощ. Втім, радіти нічому, адже результати ремонту викликають питання. 

Odesa Live проінспектував “відремонтовану” вулицю. 

Читайте також: Що загрожує одеситам на пляжах

Як це виглядає? 

Загальний вид Водопровідної досить контрастний. Поряд з новоукладеним асфальтом глибокі перекопані ями та будівельне сміття. Через це частину тротуару доводиться обходити.

Водопровідна

Фото: Odesa Live

Водопровідна

Фото: Odesa Live

Водопровідна

Фото: Odesa Live

Світлофора навпроти автовокзалу більше немає. Його, судячи з усього, перенесли ближче до “Острова”. Колії, які поєднують вулицю з Новощіпним рядом вкриті іржею, а з бордюром ситуація ще цікавіша. Наразі його замінили лише з одного боку дороги, - решта або взагалі без нього, або зі старим. 

Водопровідна

Фото: Odesa Live

Зазначимо, що за словами заступника начальника управління дорожнього господарства Одеської міськради Андрія Сандула роботи виконувалися у дві зміни, а за їх якістю слідкували у мерії. Також багато разів наголошували на тому, як підрядники “боролися зі стихією”. 

"Зізнатися, дощі внесли деякі корективи в наші плани, ми хотіли відкрити вулицю ще 1 квітня. Але, коли мова йде про якість, то вона в пріоритеті перед термінами”, - заявив Труханов. 

До першої зливи

Сказати, що у всьому винна непогода - язик не повернеться. Особливо це стосується нового асфальту. По суті, його рецепт простий - засипати дорогу щебенем і залити смолою. Найгірше у цьому те, що це не тільки має “особливий” вигляд у порівнянні зі звичайним дорожнім покриттям, а й “трішки” відрізняється по міцності. 

Водопровідна

Фото: Odesa Live

Журналіст Odesa Live вирішив перевірити, наскільки якісно зробили дорогу. Результат говорить сам за себе - якщо частину асфальту можна без великих зусиль відірвати пальцями, то вантажівки, автобуси та трамваї згодом не залишать від нього й живого місця. 

А що там Новощіпний ряд? 

Як повідомлялося у міській раді, його мають відремонтувати до кінця квітня, проте й ця вулиця не готова до експлуатації від слова зовсім. Зазначимо, що незадоволення одеситів відстанню між зупинкою та коліями було почуто - на одній з них її збільшили приблизно у 1,5-2 рази.

Водопровідна

Фото: Odesa Live

Окрім того, мешканцям міста також організували новітні смітники, якими вже встигли скористатися охочі. 

Водопровідна

Фото: Odesa Live

Всього на ремонт було виділено майже 160 мільйонів гривень з міського бюджету. За роботи відповідальна компанія наближена до мера ТОВ “РОСТДОРСТРОЙ", яка також займалася велосипедною естакадою, що нещодавно почала зсуватися. 

Водопровідна

Фото: Odesa Live

Ми просимо одеситів з розумінням віднестися до тих робіт, які ми виконуємо у місті, щоб навести порядок у нашому спільному домі. Десь доведеться потерпіти”, - такі слова озвучив при відкритті Водопровідної вулиці Геннадій Труханов. 

Водопровідна

Фото: Odesa Live

І дійсно, залишається тільки терпіти і сподіватися, що “відремонтована” вулиця зможе прожити хоча б декілька місяців.  

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04