ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

Коронавірус vs мистецтво: український фестиваль музики та стріт-арту провели у Minecraft

Відомий український фестиваль музики та стріт-арту Respublica, який щороку відбувався у Кам’янець-Подільській фортеці 14 століття, провели у Minecraft 27 вересня. У кубічній грі відтворили катівню, гончарню, нову частину замку, міст та річку, а також гримерки та наметове містечко.

Про це повідомляє Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій на своїй сторінці у Facebook.

Фото: Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій 

Команда відтворила Кам’янець-Подільську фортецю 14 століття, яка занесена до списку ЮНЕСКО. На ній користувачі можуть постріляти з лука, засадити ліс із лісником чи навіть прибрати сміття з фортеці. На відміну від фестивалю у реальному світі, аби згадати, як було на заході - можна у будь-який день зайти до гри. Разом с друзями можна завітати до фортеці та послухати улюблені гурти.

Учасники можуть будувати навколо території фестивалю якісь свої домівки, прикрашати їх стінописами чи зайнятися стріт-артом. Деякі гравці вже доповнили фестиваль своїми “фарбами”.

Щоб зробити захід веселішим, організатори запланували приблизно 30 завдань, які дають учасникам представники некомерційних організацій та благодійних фондів. Це можуть бути загадки про фейкові новини, допомога з організацією інклюзивного табору чи навіть боротьба з драконом-корупціонером. 

Фото: Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій 

Серед організацій, що будуть на фестивалі є Центр протидії корупції, Доступно.UA, Екодія, Центр громадянських свобод, Вікімедіа Україна, “Група активної реабілітації”, Пацієнти України, Teenergizer, Transparency Ukraine, БУР, Global office та VoxUkraine.

Зазначимо, щоб зайти до Minecraft потрібно мати ПК з Windows або Linux. Сервер є повністю безкоштовним та доступним для всіх охочих, однак організатори просять поважати інтелектуальну власність та заходити в гру з ліцензійних акаунтів. 

Фото: Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій 

Проєкт реалізовувала Всеукраїнська асоціація музичних подій за підтримки Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Фото: Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій 

Нагадаємо, одеситка Катерина Байрон вирішила встановити національний рекорд у День ненасильства. Спортсменка поставила собі мету пробігти босоніж 50 кілометрів по Трасі здоров'я.

Вийти в ефір