Останні новини

Коронавірус в Одеській області: вступило в силу нове карантинне зонування

Сьогодні, 9 листопада, на території Одеської області почало діяти нове карантинне зонування. За даними Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеса залишається в помаранчевій зоні.

Про це повідомляє Telegram-канал Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова.

У "червоній" зоні знаходятьсяісто міста Чорноморськ і Ізмаїл, а також Арцизький, Балтський, Березівський, Лиманський, Овідіопольський, Подільський, Савранський і Саратський райони Одеської області залишаються У червоній зоні знаходяться Чорноморськ, Ізмаїл, а також Арцизький, Балтський, Березівський, Лиманський, Овідіопольський, Подільський, Савранський і Саратський райони.

Всі інші міста і райони, на даний момент залишаються в помаранчевій карантинній зоні.

Вона передбачає більш високий рівень обмеження життєдіяльності.

Зокрема, заборонені:

  • робота закладів розміщення (хостелів, турбаз), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі;
  • планова госпіталізація (крім допомоги породіллям і вагітним, екстрених випадків, онкологічної та паліативної допомоги);
  • робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячих таборах; не більш однієї людини на 20 кв.м. і не більше 100 чоловік на масових заходах.

Також діють обмеження "жовтої" і "зеленої": маска або респіратор в громадських будівлях та транспорті, перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях, заборона на відвідування закладів соціального захисту, де знаходяться люди похилого віку.

У "червоній" зоні (додатково до заходів "зеленої", "жовтої" та "помаранчевої") заборонені:

  • робота громадського транспорту;
  • відвідування освітніх установ;
  • робота ТРЦ, кафе і ресторанів.

11722174016103687091262281674770451244142338n_5fa5414f72032.jpg

фото: МОЗ

Нагадаємо, 6 листопада, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому оновили карантинне зонування, тому Одеська область стала більш “помаранчевою” з вкрапленням “червоного”.

Вийти в ефір
04.12