Останні новини

Копії будь-якої книги всім охочим: Одеський музей сучасного мистецтва відкрив нову бібліотеку

4 листопада відбулось відкриття нової одеської бібліотеки де будуть зібрані різні видання, пов'язані з різними течіями сучасного мистецтва. З огляду на карантинні обмеження в Експериментальному центрі Muzeon, одночасно може перебувати не більше десяти осіб, які повинні носити маски.

Про це повідомляє Muzeon Experimental Centre.

biblioteka-2.jpg

Фото: Muzeon Experimental Centre

“Ми ще не готові видавати книги додому, але можемо зробити для вас скани будь-якого видання та копію цікавлять вас матеріалів”, - підкреслюють організатори.

 Бібліотека спочатку складалася з книг, що зберігалися в бібліотеці МСМО, в яку входила велика колекція видань і каталогів, присвячених українському мистецтву XX століття.

biblioteka-3.jpg

Фото: Muzeon Experimental Centre

 “Але за останній рік збори нашої бібліотеки помітно поповнилося: ми закупили книги сучасних українських видавництв, які спеціалізуються на літературі про мистецтво; до нас переїхала бібліотека андерграундний Зінов'єв і самвидаву, раніше зберігалася в київському Coshey Local DIY, а наші друзі-художники продовжують приносити свої власні артбуки та альбоми на зберігання в бібліотеку”, - йдеться на офіційній сторінці бібліотеки.

biblioteka-4.jpg

Фото: Muzeon Experimental Centre

Нагадаємо, перші кінопрем'єри листопада не можуть не радувати, адже на великі екрани вже ось-ось вийдуть як нові фільми, так і ті, які глядачі згодні передивлятися по декілька разів. Тому справжнім кіноманам точно буде, з чого обирати. А ми розповідаємо про кожну стрічку, якою можна насолодитися в кінотеатрах України вже з 5-го листопада.

Вийти в ефір
04.12